کاتالوگ

فیلترهای فعال:
سازنده
وضعیت ضریب Multiplier

سی پی یو 

قیمت سی پی یو

سی پی پو یا پردازنده در کامپیوتر وظیفه پردازش کلی اطلاعات را برعهده دارد و به نوعی مغز کامپیوتر به حساب می آید و بر روی مادربرد سوار می گردد . سرعت پردازش اطلاعات و انجام کارها رابطه مستقیم با پردازنده دارد و هر چه پردازنده قوی تر باشد سرعت کامپیوتر نیز بیشتر می شود . سی پی یو ها در گذشته به صورت تک هسته ای تولید می شدند ولی به مر...

بیشتر
 • intel
  intel

  قیمت سی پی یو اینتل 

  شرکت اینتل ، بزرگترین شرکت تولید کننده چیپست و پردازنده در جهان می باشد. پردازنده های کامپیوتر در جهان توسط دو شرکت اینتل و ای ام دی تولید می شوند. این دو شرکت از همواره در رقابتی سخت با یکدیگر هستند و تلاش می کنند تا با ارتقا محصولات خود بازارهای جهانی را بدست آورند. اینتل پردازنده های تولیدی خود برای سیستم های رومیزی و لپ تاپ را در مدل های Celeron ، Pentium ، Core-i3 ، Core-i5 ، Core-i7 ، Core-i9 نامگذاری کرده است. شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی پورومیکس لیست قیمت جدیدترین سی پی یو های اینتل را مشاهده کرده و همچنین به مقایسه انواع سی پی یو اینتل و ای ام دی بپردازید. 

 • AMD
  AMD

  قیمت سی پی یو ای ام دی

  شرکت ای ام دی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید پردازنده در جهان بشمار می رود. این شرکت در سال های اخیر با معرفی پردازنده های سری رایزن ، تحولی در سرعت و عملکرد پردازنده ها ایجاد کرده است. سی پی یو های سری رایزن شرکت ای ام دی رقیب سرسختی برای شرکت اینتل بشمار می رود. AMD با سیاست قیمت گذاری ارزان برای محصولات خود ، بازارهای جهانی را بدست آورده است و برای خرید سیستم های گیمینگ می توان از سی پی یو ای ام دی استفاده کرد که قیمت تمام شده آن را بسیار کاهش می دهد. اگر قصد خرید سی پی یو ای ام دی را دارید ، دقت داشته باشید که برخی از مدل های پردازنده های ای ام دی بدون گرافیک داخلی است و برای نصب بر روی سیستم نیاز به یک کارت گرافیک مجزا خواهید داشت. 

در صفحه
نمایش 1 - 15 از 170 آیتم
نمایش 1 - 15 از 170 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0