برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا

فروشگاه اینترنتی پورومیکس همواره صداقت را سرلوحه ی فعالیت خود قرار داده است. ما خوشحالیم تمامی واقعیت های یک فروش صادقانه را خدمت مشتریان محترم ارائه دهیم. پورومیکس فروشگاه آنلاین خرده فروشی است که سبد کالای زیادی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. از این رو شرایط بازگشت کالا توسط مشتریان را به شرح زیر تعریف کرده ایم.

گارانتی محصولات

پورومیکس همواره محصولات خود را با بهترین گارانتی ها ارائه می دهد. شرکت های ارائه دهنده خدمات گارانتی از برترین برندهای ایران می باشند.

-مشتریان محترم برای استفاده از خدمات گارانتی با مطالعه شرایط درج شده در کارت گارانتی محصول با شرکت ارائه کننده ی گارانتی تماس بگیرند.

-تعهد کامل گارانتی محصولات از سوی شرکت های ارائه کننده ی گارانتی، تضمین شده است.

- گارانتی محصولات به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و پورمیکس فقط فروشنده این محصولات است و نسبت به گارانتی تعهدی ندارد.

-در هنگام خرید و سفارش محصول برای اطلاع از مدت زمان باقیمانده ی گارانتی محصول با واحد خدمات پس از فروش پورومیکس ۰۲۵۳۷۱۴۱ تماس بگیرید. زمان شروع و پایان گارانتی کالاها توسط شرکت های ارائه کننده ی گارانتی تعیین می شود؛ اما به طورمعمول زمان باقیمانده ی، گارانتی بازه ی زمانی معناداری است.

-اجزا داخلی کامپیوتر(مادربرد ، سی پی یو، رَم کامپیوتر ، هارد دیسک ،کارت گرافیک ، پاور کامپیوتر، درایو نوری، کارت شبکه، کارت صدا، حافظه اس اس دی، و.....) و لوازم مصرفی(کارتریج و جوهر ) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی است و 2 روز مهلت تست و بازگشت کالا، شامل اجزا داخلی کامپیوتر و لوازم مصرفی نمی شود.

-تحویل گرفتن بسته ی ارسالی توسط مشتری به معنای تائید سلامت ظاهری و فیزیکی بسته است.

-به پشتوانه سال ها تعهد و تجربه ی فروشگاه اینترنتی پورومیکس، خریدی مطمئن را تجربه می کنید.

شرایط استفاده از مهلت 2 روزه بازگشت کالا

اگر از خرید منصرف شوم.

-فقط کالایی را می توانید مرجوع کنید و از خریدتان در مهلت 2 روزه انصراف دهید که هیچ گونه تصرفی در بسته بندی آن نداده باشید. حتی اگر از کالا استفاده نکرده باشید نباید بسته بندی اولیه، شیرینگ، پلمپ، برچسب و حتی نایلون روی بسته بندی را باز کنید، زیرا امکان بازگشت کالا را از بین خواهد برد و امکان استفاده از سرویس مهلت بازگشت 2 روزه وجود نخواهد داشت.

-پورومیکس فروشگاه آنلاین خرده فروشی است. اگر از کالایی بیشتر از یک عدد خریداری کرده باشید شامل شرایط بازگشت 2 روزه نمی شود. خرید بیش از یک عدد با هدف مصرف خریدار مغایرت دارد و شامل سرویس مهلت تست 2 روزه نمی شود.

- کالاهایی که به سفارش مشتری از بازار تهیه می شود و یا کالای لوکس و گران قیمت باشد، شامل شرایط انصراف از خرید و شامل شرایط بازگشت 2 روزه نمی شود.

-اگر قصد مرجوع کردن کالای خریداری شده ای را دارید که هنوز ارسال نشده است، سریعا در ساعات و روزهای کاری به خدمات پس از فروش پورومیکس ۰۲۵۳۷۱۴۱ اطلاع دهید. ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.

کالای خریداری شده، دارای آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری است.

- اشکال و ایراد ظاهری و فیزیکی را باید تا ۲۴ ساعت پس از تحویل گرفتن کالا، به خدمات پس از فروش پورومیکس ۰۲۵۳۷۱۴۱ اطلاع دهید.

- حتماً کارتن و جعبه اصلی را نگهداری کنید؛ زیرا برای استفاده از سرویس مهلت تست  ضروری است و کالا را باید در بسته بندی اصلی خود به پورومیکس بازگردانید. از نوشتن، برچسب زدن و یا هر مورد دیگری روی کارتن اصلی خودداری کنید؛ زیرا سبب می شود امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا باطل شود.

- گوشی موبایل شامل حق تست و مرجوعی نمی باشد و در صورت وجود مشکل ، مسئولیت آن با شرکت گارانتی کننده است. 

اگر آسیب دیدگی در فرایند حمل ونقل ایجادشده است.

- هرگونه آسیب دیدگی باید تا ۲۴ ساعت پس از تحویل گرفتن کالا، به خدمات پس از فروش پورومیکس ۰۲۵۳۷۱۴۱ اطلاع دهید.

- بروز هر نوع حادثه در حمل ونقل کالا، به عهده ی شرکت حمل ونقل کننده است زیرا پورومیکس کالا را به صورت ایمن و استاندارد بسته بندی کرده و تحت پوشش بیمه، تحویلِ شرکت حمل ونقل کننده ی کالا داده است. پورومیکس در جهت رفاه حال مشتریان محترم، فقط در صورت تائید شرکت حمل کننده ی کالا، برای سهولت و بالا رفتن سرعت خدمات به شما خسارت را جبران می کند.

- کارتن و جعبه اصلی را حتماً نگهداری کنید. برای استفاده از سرویس مهلت تست  ضروری است کالا در بسته بندی اصلی خود به پورومیکس بازگردنده شود. از نوشتن، برچسب زدن، مخدوش کردن، پاره کردن و یا هر مورد دیگری روی کارتن اصلی خودداری کنید زیرا سبب می شود امکان استفاده از ضمانت بازگشت باطل شود.

- کالای آسیب دیده و کلیه ی لوازم جانبی و متعلقات آن و هم چنین هدیه هایی که همراه کالا فرستاده شده است، باید به صورتی که مشتری تحویل گرفته به همراه صورت جلسه ی رسمی تنظیم شده ی شرکت حمل کننده ی کالا و فاکتور به خدمات پس از فروش پورومیکس ارسال شود.

- اگر آسیب را در لحظه تحویل کالا مشاهده کردید، از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کنید تا جهت بررسی و ارسال دوباره به پورومیکس برگشت داده شود.

لازم به ذکر است چنانچه کالای مرجوعی توسط کارشناسان پورومیکس بدون مشکل تشخیص داده شود و خارج از مقرارت ذکر شده در سایت مرجوع شده باشد، کالا برای مشتری ارسال خواهد شد. اگر مشتری از تحویل گرفتن کالا استنکاف کند، کالای مزبور به صورت امانت یک ماه نزد خدمات پس از فروش پورومیکس قرار می گیرد. بدیهی است که پس از پایان مهلت یک ماه، پورومیکس هیچ گونه مسئولیتی در برابر کالا یا خسارت های وارده بر آن ندارد.

اگر کالای خریداری شده، دارای اشکال و ایراد فنی است.

-اشکال و ایراد فنی را باید تا 2 روز پس از دریافت کالا به پورومیکس اطلاع دهید.

- گوشی موبایل شامل حق تست و مرجوعی نمی باشد و در صورت وجود مشکل ، مسئولیت آن با شرکت گارانتی کننده است. 

-ضروری است کارتن و جعبه اصلی محصول را تا پایان 2 روز مهلت بازگشت نزد خود نگهداری کنید و دور نریزید.

- تنها در صورتی می توانید از این سرویس استفاده کنید که کالا را در بسته بندی و جعبه اصلی خود به پورومیکس بازگردانید.

- از نوشتن هرگونه آدرس یا مطلبی، برچسب زدن، مخدوش یا پاره کردن کارتن و جعبه اصلی جداً خودداری کنید زیرا امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از دست خواهید داد.

- اشکال ظاهری (مانند شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) و اشکالات فنی که به دلیل استفاده ی نادرستِ کاربر پس از تحویل گرفتن کالا (مانند نصب و راه اندازی غلط، تنظیمات، حمل ونقل و جابجایی، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه ی سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا نوشته شده است) ایجادشده باشد، شامل ضمانت بازگشت 2 روزه نیست.

اشکال فنی که از طریق رعایت نکردن شرایط مندرج در دفترچه راهنمای کالا ایجاد شود، شامل ضمانت بازگشت 2 روزه نمی شود.

اگر مشخصات خرید شما با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

- اگر مغایرتی مشاهده کردید باید تا ۲۴ ساعت پس از تحویل گرفتن کالا، وجود مغایرت و یا کسری اقلام همراه کالا را به خدمات پس از فروش پورومیکس ۰۲۵۳۷۱۴۱ از طریق تماس تلفنی اطلاع دهید.

-مغایرت هایی مانند رنگ و مشخصات مندرج روی کالا که بدون استفاده از کالا قابل تشخیص هستند، نباید در بسته بندی کالا هیچ گونه دخل و تصرفی بدهید، از کالا استفاده نکنید و به پورومیکس اطلاع دهید.

-مشخصات فنی درج شده در وب سایت پورومیکس ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا است. به استناد عکس کالا نمی توان اعلام مغایرت کرد. تصاویر در برخی جزییات ممکن است تفاوت هایی داشته باشند بنابراین به استناد عکس های محصولات نمی توان اعلام مغایرت کرد.

-اگر برای تشخیص مغایرت نیازی به باز کردن بسته نباشد، در صورتی وجود مغایرت شامل ضمانت بازگشت کالا می شود که در مرسوله هیچ گونه تغییری ازنظر ظاهری و بسته بندی ندهید و مرسوله در شرایط اولیه ی خود باشد.

-اگر باید بسته را باز کنید تا تشخیص مغایرت ممکن شود، نگه داشتن بسته برای استفاده از ضمانت بازگشت ضروری است. کارتن و جعبه ی اصلی محصولات را دور نریزید. وجود کارتن و جعبه اصلی برای استفاده از ضمانت بازگشت ضروری است.

-ایرادهای اعلام شده توسط مشتری باید توسط کارشناسان خدمات پس از فروش پورومیکس بررسی و تائید شود و در صورت تائید، کالا مشمول ضمانت بازگشت 24 ساعت می شود.

اگر کالای برگشتی عیناً مانند شرایط اولیه ی خود توسط پورومیکس دریافت نشود؛ امکان هیچ گونه خدمات دهی ضمانت بازگشت 24 ساعت وجود ندارد.

استفاده از شرایط ضمانت بازگشت کالا صرفاً در صورتی ممکن است که:

کالا شرایط اولیه خود را داشته باشد.

از کالا استفاده نشده باشد.

پلمپ کالا و بسته باز نشده باشد.

بسته بندی کالا مخدوش نشده باشد.

بارکد دستگاه مخدوش نشده باشد.

چگونه کالای بازگشتی را ارسال کنم

آسوده باشید و در اولین گام با کارشناسان پورومیکس تماس بگیرید. از ارسال کالایی که تحویل گرفته اید بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش پورومیکس اجتناب کنید. ما شما را راهنمایی می کنیم.

برای بازگشت کالا، مرسوله را در بسته بندی جداگانه قرار دهید و از هرگونه مخدوش کردن بسته و مرسوله ی اصلی اجتناب کنید و از نوشتن هرگونه متنی روی بسته بندی اصلی خودداری نمائید.

درصورتی که با واحد خدمات پس از فروش پورومیکس هماهنگ کرده اید کالای بازگشتی را فقط به صورت پیشتاز پست کنید.

رسید پست پیشتاز را همراه مرسوله بازگشتی ارسال کنید. یا تصویر آن را به ایمیل پورومیکس ارسال کنید.

هزینه ارسال مرسوله ی بازگشتی که با پست پیشتاز ارسال شده باشد در صورت داشتن شرایط بازگشت کالا به مشتری بازگردانده می شود. برای پرداخت هزینه پست پیشتاز، باید رسید پستی را به ایمیل پورومیکس فرستاده باشید.

درصورتی که شرایط بازگشت کالا از طرف پورومیکس تائید نشود هزینه ارسال به عهده ی مشتری است و کالا پس از پرداخت هزینه از سوی مشتری برای مشتری بازگردانده خواهد شد.

روند رسیدگی پس از دریافت کالای بازگشتی توسط خدمات پس از فروش، چگونه خواهد بود؟

-ایرادهای اعلام شده توسط مشتری توسط کارشناسان خدمات پس از فروش پورومیکس بررسی می شوند. اگر ایراد و آسیب فیزیکی توسط کارشناسان تائید شود و فروشنده ی کالا پورومیکس باشد، کالای مشتری تعویض خواهد شد و مشتری می تواند کالای خود را با مدل دیگر جایگزین کند. چنانچه فروشنده ی کالا پورومیکس نباشد، مبلغ به حساب اعلام شده به حساب شخص سفارش دهنده و یا پرداخت کننده ی مبلغ سفارش، برگشت داده می شود.

تعویض کالا به موجودی انبار پورومیکس مشروط است. اگر در مدت زمان رسیدگی کارشناسان موجودی انبار به اتمام برسد، مبلغ سفارش به حساب مشتری واریز می گردد و یا پورومیکس کالای دیگری به انتخاب مشتری ارسال می کند و مشتری موظف است هرگونه اختلاف قیمت میان کالای مرجوعی و کالای انتخاب شده را بپردازد. اگر کالای انتخاب شده ارزان تر باشد اختلاف قیمت از سوی پورومیکس به مشتری پرداخت می گردد.

-در فرایند مرجوع و تعویض کردن کالا، پورومیکس فقط متعهد پرداخت وجه سفارش مطابق با فاکتور ارسالی به مشتری است و هیچ گونه تعهدی از بابت موجودی کالا یا تغییرات قیمت کالا را نمی پذیرد. اتمام موجودی کالا یا تغییرات کالا به هیچ عنوان حقی برای مشتری ایجاد نمی کند.

- فرایند تست و اعلام نظر نهایی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش پورومیکس به طور میانگین ۷۲ ساعت کاری پس از دریافت کالای مرجوعی زمان خواهد برد.

-تست و بررسی کالاها مطابق با استانداردها و رویه های ابلاغ شده از سوی شرکت های تولیدکننده ی کالا است. عملیات تست و بررسی کالاها فعالیتی زمان بر است که در برخی موارد نیاز به هماهنگی های با نمایندگی های مجاز معرفی شده از سوی تولیدکننده ی کالا دارد. با اینکه زمان اعلام نظر کارشناسان برای تعویض کالا ۷۲ ساعت کاری تعیین شده است، اما کارشناسان خدمات پس از فروش پورومیکس نهایت تلاش خود را به کار می گیرند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست های مشتریان محترم پاسخ دهند.

-پس از اعلام نظر کارشناسان واحد خدمات پس از فروش در مورد وضعیت کالای مرجوعی ، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

-همچنین برای عودت مبلغ مشتریان تصویر کارت ملی و شماره حساب یا کارت به نام شخص خریدار الزامی می باشد که باید از طریق پیامک ، ایمیل و یا شبکه های اجتماعی ارسال گردد.
لازم بذکر می باشد که پس از تایید هویت خریدار توسط بخش حسابداری ، مبلغ سفارش شما نهایت تا ۷۲ ساعت واریز خواهد شد.

- فروشگاه آنلاین پورومیکس بر اساس و ملاک نظر کارشناسان فنی و خدمات پس از فروش پورومیکس عمل می کند.

خدمات پس از فروش پورومیکس ۰۲۵۳۷۱۴۱

فهرست