برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط ارسال کالا به گارانتی

آن دسته از مشتریانی که از فروشگاه اینترنتی پورومیکس محصولی را خریداری نموده اند و کالای آن ها دچار مشکل شده است ، می توانند کالای معیوب خود را بصورت مستقیم به شرکت گارانتی کننده و یا برای شرکت پورومیکس ارسال نمایند.

مشتریان گرامی باید دقت داشته باشند که شرکت پورومیکس تنها یک واسطه برای ارسال کالا به شرکت گارانتی کننده می باشد و هیچگونه تعهدی نسبت به تعویض و یا تعمیر کالای مشتریان ندارد.

قبل از ارسال کالا برای انجام مراحل گارانتی ، از وجود مشکل در محصول خود اطمینان پیدا کنید و حتی الامکان در شرایط مختلف آن را تست کنید که دچار ضرر و زیان احتمالی نشوید.

همچنین مسئولیت چک کردن تاریخ گارانتی و ارسال کارت گارانتی و یا جعبه محصول بعهده مشتری می باشد و قبل از ارسال شرایط گارانتی محصول را در سایت شرکت گارانتی کننده مطالعه نمایید.

در صورتی که کالا را برای انجام مراحل گارانتی به شرکت پورومیکس ارسال نمایید ، ابتدا کالای شما در این شرکت توسط بخش پشتیبانی تست می شود و در صورت محرز شدن مشکل و یا ایراد در کالا ، این محصول بسته بندی شده و به شرکت گارانتی کننده توسط پست ارسال می شود.

تمامی هزینه های ارسال کالا به گارانتی بر عهده مشتری می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه بر عهده شرکت پورومیکس نمی باشد.

هزینه تقریبی ارسال کالاهای کوچک مانند فلش و کارت حافظه معادل 10 هزار تومان و هزینه کالاهای با ابعاد متوسط مانند هارد اکسترنال و ماوس و ... از 15 هزار تومان الی 20 هزار تومان و کالاهای با ابعاد بزرگتر از 25 هزار تومان الی 35 هزار تومان می باشد.

تمامی این هزینه مربوط به ارسال کالا می باشد و شرکت پورومیکس هیچ منفعتی در این هزینه ندارد.

فهرست