اپلیکیشن پرومیکس را دانلود نمایید

ارسال پورومیکس

همه مشتریان حساسیتی خاصی جهت نحوه ارسال ، بسته بندی مقاوم و هزینه حمل و نقل دارند ، لذا ما رفع این حساسیت را جزو یکی از مهمترین اهداف خود قرار داده تا تجربه یک خرید اینترنتی عالی از فروشگاه آنلاین پورومیکس را برای شما تضمین کنیم.

 

هزینه ارسال سفارش شما :

کاربر گرامی شما می توانید در روند ثبت سفارش ، قبل از هر گونه پرداخت ، روش ارسال خود را به ۲ صورت رایگان و توافقی ( برای کاربرانی که عجله دارند ) انتخاب کنید.


 

ارسال رایگان با پست سفارشی :

۱- ارسال رایگان برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومان از طریق پست سفارشی که زمان تخمینی تحویل کالا برای مراکز استان بین ۲ تا ۳ روز کاری و برای مناطق دور بین ۳ تا ۵ روز کاری می باشد. (زمان ارسال سفارش طبق گفته شرکت پست می باشد)

پست سفارشی

 

 ارسال سریع با پست پیشتاز :

۲- مشتریانی که برای دریافت کالای خود عجله دارند می توانند با پرداخت مبلغ ۱۰ هزار تومان روش دوم که ارسال با پست پیشتاز هست را انتخاب کنند ،  زمان تخمینی تحویل کالا برای مراکز استان بین ۱ تا ۲ روز کاری و برای مناطق دور بین ۲ تا ۳ روز کاری می باشد. (زمان ارسال سفارش طبق گفته شرکت پست می باشد)

پست پیشتاز

 

ارسال روزانه به تهران (فقط مناطق ۱ تا ۱۴) :

در این روش شما می توانید تنها با پرداخت مبلغ ۲۰ هزار تومان و ثبت سفارش قبل ساعت ۱۳ از شنبه تا چهارشنبه محصول خریداری شده خود را در همان روز بین ساعت ۱۷ تا ۲۱ تحویل بگیرید

پست سفارشی

 

زمان ارسال سفارش از انبار پورومیکس :

سفارش هایی که در روزهای شنبه تا پنجشنبه قبل از ساعت ۱۱:۰۰ نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست ، تیپاکس و یا باربری خواهند شد، اما چنانچه سفارش بعد از این ساعت ها نهایی شده باشند ، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. (تعطیلات رسمی ، پنج شنبه بعد از ظهر و جمعه شامل روز کاری نمی باشد )

پنجشنبه

تبصره : مهمترین وظیفه فروشگاه اینترنتی پورومیکس در ارسال کالا ، تحویل سفارش بصورت بسته بندی صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت حمل و نقل کننده و ارسال کد پیگیری برای مشتریان می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ، توسط شرکت حمل و نقل کننده ندارد. همچین پورومیکس برای آسودگی خاطر شما به جهت خسارات احتمالی ، کلیه مرسولات ارسالی را تا سقف ممکن بیمه کرده تا در صورت بروز مشکل شرکت حمل و نقل کننده کلیه ضرر و زیان شما را پرداخت نماید.