شما می توانید آخرین اخبار و آموزش های پورومیکس را در این قسمت بخوانید

بروزرسانی ویندوز 10 با قابلیت های جدید از طریق وب سایت مایکروسافت امکان پذیر شد

بروزرسانی جدید ویندوز 10 مایکروسافت زودتر از موعد از راه رسید. اگرچه مایکروسافت انتشار به روزرسانی Creators را برای ۱۱ آوریل وعده داده است، اما از امروز می توان این به روزرسانی را به صورت دستی دریافت کنید.

بروزرسانی ویندوز 10

مایکروسافت اعلام کرده است که این بروزرسانی به صورت رسمی در تاریخ ۱۱ آوریل یا ۲۲ فروردین ماه منتشر می شود؛ اما کاربران می توانند از امروز این به روزرسانی را از وب سایت مایکروسافت دانلود و ویندوز ۱۰ خود را آپدیت کنند.

به روزرسانی Creators قابلیت های متعددی در اختیار کاربران قرار می دهد که از جمله ی آن می توان به Game Mode برای افزایش بهره وری سیستم، استریم زنده با نام Beam و قابلیت تصویر در تصویر اشاره کرد. ضمنا مایکروسافت در این به روزرسانی تنظیمات حریم خصوصی را نیز بیش از پیش بهبود داده است.

از جمله ی دیگر تغییرات اعمال شده باید به بهبود عملکرد و افزایش امنیت مرورگر اج، حالت شب برای کاهش نور نمایشگر و امکان قفل کردن ویندوز با استفاده از ویندوز هلو در گوشی هوشمند اشاره کرد. مایکروسافت همچنین در این به روزرسانی نرم افزار سه بعدی Paint را نیز اضافه کرده که برای رقابت با محصولی نظیر Blender توسعه یافته است.

برای بروزرسانی به لینک https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.