شما می توانید آخرین اخبار و آموزش های پورومیکس را در این قسمت بخوانید

iFixit: تعمیر گلکسی اس 8 راحت نیست

تعمیر گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ طبق نظر کارشناسان iFixit دشوار است. وب سایت iFixit با کالبد شکافی دستگاه های جدید و بورس بازار، بر حسب سختی یا سادگی تعمیر آن دستگاه، امتیازی از ۱۰ به آن می دهد. امروزه، هیچ کس دستگاه خود را برای تعمیر در اختیار تعمیرگاه های بی نام ونشان قرار نمی دهد؛ بنابراین داشتن چنین اطلاعاتی از یک منبع معتبر، خالی از لطف نخواهد بود.

کارشناسان iFixit پس از تلاش زیاد، شیشه ی پنل جلو و پشت گوشی هوشمند را جدا کرده و توانسته اند به برد اصلی آن دست یابند. به علاوه، این وب سایت قطعاتی در داخل گوشی کشف کرده است که کاملا ماژولار هستند. کهکشانی های جدید سامسونگ موفق به کسب امتیاز ۴ از ۱۰ شده اند. با توجه به این که گوشی هوشمند گلکسی اس 7 در سال گذشته موفق به کسب ۳ امتیاز از ۱۰ شده بود، امتیاز گلکسی اس 8 نمره ی بدی بحساب نمی آید.

طبق توضیحات کارشناسان iFixit، به خاطر خمیده بودن شیشه ی پرچم داران جدید سامسونگ، جدا کردن این شیشه بدون وارد کردن آسیب بر آن به معنی واقعی کلمه، غیر ممکن است. بنابراین اگر نیازمند تعویض یکی از قطعات داخلی گوشی باشید، بهترین کار سپردن گوشی به کارشناسان رسمی شرکت سامسونگ است. برای دسترسی به تصاویر و اطلاعات بیشتر از کالبدشکافی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، می توانید به وب سایت رسمی iFixit مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.