شما می توانید آخرین اخبار و آموزش های پورومیکس را در این قسمت بخوانید

راهکار ایسوس برای پشتیبان‌گیری اطلاعات با عمر هزار ساله

امروزه بسیاری از کاربران از سرویس های Cloudبرای پشتیبان گیری اطلاعات خود استفاده می کنند یا نسخه های پشتیبان را روی هارددیسک خارجی می ریزند تا ظرفیت بسیار بیشتری نسبت به DVD داشته و کار ساده تری پیش رو دارند. اما هنوز هم هستند کاربرانی که تمایل دارند ازDVD و رایترهای اینترنال استفاده کنیم.

رایتر اینترنال BW-16D1HT ایسوس با سرعت 16X می تواند دیسک های Blu-Ray را رایت کند. با این سرعت، می توانید از 25 گیگابایت داده در مدت زمان تنها 8 دقیقه پشتیبان تهیه کنید. BW-16D1HT ایسوس با پشتیبانی از دیسک های مقاوم که به M-Disk شناخته می شوند، داده های ارزشمند شما را تا هزار سال سالم و محفوظ نگه دارند! براساس ویژگی خاص فیزیکی/ شیمیایی M-Disk ها، در مقابل خوردگی، دمای بالا، دمای بسیار پایین، رطوبت و سایش بسیار مقاوم هستند و برای نوشتن روی آن ها نیاز به درایوهای نوری سازگار است.

همچنین با پشتیبانی از استاندارد دیسک های BDXL شما می توانید تا 128 گیگابایت را روی یک دیسک توسط BW-16D1HT رایت کنید. این استاندارد تقریباً معادل حجم 27 دیسک DVD با حجم 4.7 گیگابایت روی یک دیسک BDXL (QL) 128 گیگابایتی است.

BW-16D1HT ایسوس علاوه بر تنظیمات رمزعبور روی دیسک به صورت دولایه رمزنگاری AES 256-bit را نیز انجام می دهد. در هنگام نوشتن نیز به طور خودکار توسط فناوری OTS، دیسک بررسی می شود و بهینه ترین روش رایت انتخاب شده و در انتها با بهترین کیفیت عملیات نوشتن انجام می پذیرد.

این رایتر از قابلیت DRAG-AND-BURN نیز پشتیبانی می کند که شما را از استفاده از نرم افزارهای کاربردی بی نیاز می کند.

به منظور حفظ محیط زیست و کاهش هزینه ها، BW-16D1HT برخلاف برخی از محصولات سایر برندها، در زمانی که درایو بی کار است، با فناوری E-Green به طور خودکار درایو را خاموش کرده تا میزان 50 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.