برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

نحوه تهیه از تامین کنندگان کالا و آشنایی با گارانتی

با ورود انبوه کالاهای تقلبی در بازار کالاهای دیجیتال یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان در خرید کالاهای دیجیتال اطمینان از خرید کالای اصل و با کیفیت است. پورومیکس با تکیه بر راهکارهای زیر تضمین می نماید که کالاهای عرضه شده در سایت و شبکه فروش این شرکت همگی اصل، بوده و این شرکت مسئولیت تقلبی بودن کالاهای فروخته شده را پذیرفته و در صورت اثبات اصل نبودن کالای فروخته شده کالا را باز پس گرفته و قیمت کالا را به مشتری خود پرداخت می نماید. راهکارهای تضمین کیفیت و اصالت کالا:

 

  1. تامین کلیه کالاها از تامین کنندگان معتبر و شناخته شده که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور فعالیت دارند.

  2. تکیه بر تجربه و دانش بیش از 15 ساله در زمینه عرضه کالاهای دیجیتال.

  3. فروشگاه اینترنتی پورومیکس دارای مجوز فعالیت از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد.

  4. فروشگاه اینترنتی پورومیکس دارای پروانه کسب از اتحادیه صنف رایانه می باشد.

  5. فروشگاه اینترنتی پورومیکس عضو نظام صنفی رایانه می باشد.

  6. فروشگاه اینترنتی پورومیکس دارای نمایندگی رسمی از بسیاری از برندها و شرکتهای معتبر می باشد.

  7. کلیه کالاهای عرضه شده درسایت توسط کارشناسان فنی پورومیکس مورد بررسی قرار گرفته و درصورت تایید کیفیت کالا درسایت عرضه می گردد.

 

در نتیجه کلیه کالاهایی که در پورومیکس موجود می باشند، کالای اصلی بوده و به هیچ عنوان اجناس دست دوم و غیر اصلی در سایت پورومیکس به فروش نمی‌رسد. بر همین اساس پورومیکس اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

 

فهرست