شما می توانید آخرین اخبار و آموزش های پورومیکس را در این قسمت بخوانید

روبات Zenbo ایسوس را عضوی از خانواده خود بدانید !!!

ایسوس یکی از جذاب ترین کنفرانس های خود را تجربه کرد. این کمپانی از روبات Zenbo خود رونمایی کرد. روباتی که ایسوس ادعا می کند می تواند به یکی از اعضای خانواده شما تبدیل شود. روبات زنبو توانایی های زیادی داشته که از مهم ترین آن ها می توان به انجام تمامی کارهای دستیاران آمازون اکو و گوگل هوم اشاره کرد.

آمازون با عرضه دستیار خانگی اکو (Amazon Echo) به نوعی جزو آوانگاردهای این صنعت به حساب می آید؛ اما در این بین سایر کمپانی ها نیز بیکار نشسته اند و به دنبال این قضیه از دستیاران اینترنتی خانگی خود رونمایی کرده اند. حال کمپانی ایسوس نیز با عرضه یک روبات جدید به رقبای خود اعلام آمادگی کرده است.

zenbo

روبات Zenbo (زنبو) یک دستگاه کوچکی است که در محیط خانه به دنبال شما آمده، دستورات صوتی شما را اجرا کرده و هنگامی که شما نیاز به یک فایل مدیا و یا اینترنت دارید کمک یارتان خواهد بود. روبات Zenbo دارای طراحی صیقلی و بسیار شیکی است که با یک صفحه نمایش لمسی در قسمت بالایی خود، در هنگام ارتباط با اعضای خانواده نمایانگر یک چهره خواهد بود.

مهم ترین ویژگی روبات Zenbo انجام تمامی کارهایی است که دقیقاً گوگل هوم (Google Home) و آمازون اکو (Amazon Echo) آن را انجام می دهند. این روبات دوست داشتنی قادر است برای شما یادآورهای مختلف را تنظیم کرده، به سؤالات شما پاسخ داده، بر روی صفحه نمایش خود فایل های مولتی مدیا را پخش کرده و به لطف اتصال با تلفن شما توسط SDK ساخت ایسوس، دستگاه های هوشمند خانگی شما را کنترل کند. به عنوان مثال از این روبات هوشمند می توانید به عنوان یک قصه گوی قهار برای فرزندان خود استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های مهم روبات Zenbo حالت اضطراری آن است. این روبات می تواند خیلی سریع درخواست کمک را از هر یک اعضای خانواده دریافت کرده و به کمک آن ها برود. در ویدیو تبلیغاتی زیر فرد مسنی را مشاهده می کنید که در حال سقوط است و روبات خانگی ایسوس خیلی سریع به کمک او می شتابد و با ایجاد تماس ما باقی اعضای خانواده را مطلع می کند. لازم به ذکر است که این روبات قادر به برقراری تماس های ویدیویی نیز خواهد بود.

اگر قصد دارید تا از نزدیک شاهد قابلیت های مختلف روبات Zenbo ایسوس باشید، توصیه ما تماشای ویدیوی تبلیغاتی این محصول فوق العاده است. بدون شک این روبات خانگی می تواند خیلی زود به یکی از اعضای دوست داشتنی خانواده شما تبدیل شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.