شما می توانید آخرین اخبار و آموزش های پورومیکس را در این قسمت بخوانید

بازگشت به نسخه های قبلی ios توسط وب سایت رسمی اپل

شرکت اپل همواره بر روی نرم افزار ها و سیستم عامل های خود حساسیت خاصی دارد . تا حدی که اجازه هیچگونه شخصی سازی در رابطه با نسخه سیستم عامل مورد استفاده در آیفون خود را ندارید . در حال حاضر اکثریت کاربرانی که آخرین بروز رسانی آیفون خود را دریافت کرده اند ، ملزم به استفاده از سیستم عامل ios 11 می باشند . شما بعد از چند هفته دیگر به هیچ وجه به صورت نرمال نمی توانید به ios 10 و یا نسخه های قدیمی دانگرید کنید .

در اشتباهی عجیب و نادر از شرکت اپل ، تمامی نسخه های قدیمی این سیستم عامل بر روی وب سایت رسمی شرکت اپل قرار گرفت . نسخه های قرار گرفته بر روی وب سایت رسمی اپل ، نسخه های رسمی و تایید شده توسط این شرکت بوده است که به اصطلاح Signed گفته می شود .

از این رو کاربران زیادی به وب سایت شرکت اپل رفته و نسخه های موجود را دانلود کرده اند .

ios

قابل توجه می باشد که نسخه های موجود در این وب سایت ، حتی این اختیار را به کاربران داده است که نسخه های بسیار قدیمی ، مثلا ios 6.1.3 را دانلود نمایند .

سیستم عامل ios 11 مورد انتقاد بسیاری از کاربران بوده است و این اشتباه سهوی از شرکت اپل ، موجب شد تا کاربران برای دانلود سیستم عامل نسخه آی او اس 10 به این وب سایت هجوم ببرند .

شرکت اپل روزهای سختی را در این زمینه می گذراند و انتقاداتی از قبیل خالی شدن سریع شارژ گوشی موبایل و مشکلات نرم افزاری سیستم عامل ios 11 از جمله این مشکلات می باشد .

در زمانی که تمامی حواس منتقدان به سمت این شرکت می باشد و صحبت هایی در رابطه با افت سرعت عمدی آیفون های قدیمی تر بر سر زبان ها می باشد ، این قبیل اتفاقات ممکن است تبعات گسترده ای را برای این شرکت ببار بیاورد .

در آخر شرکت اپل متوجه این اشتباه شد و سریعا لینک های دانلود را غیر فعال کرد و از دسترس کاربران خارج کرد .

کاربرانی که آخرین نسخه این سیستم عامل را بر روی آیفون خود نصب دارند و از این سیستم عامل راضی نیستند باید منتظر بروز رسانی های آینده این شرکت باشند .

1 نظر
  1. علی کاربر می گوید

    چه جالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.